Discovery project - time to talk

Týždeň anglickej konverzácie s britskými študentmi

 

VBH v spolupráci s britskými partnermi pripravuje letný anglický konverzačný projekt zameraný na:

  • výuku a precvičovanie angličtiny s rodenými Angličanmi zážitkovou formou: lekcie gramatiky, konverzácie pri čítaní biblických príbehov a tématických diskusiách, hrách, športových aktivitách, výletoch a súťažiach;

Účastníci získajú nových priateľov z radov britských aj slovenských študentov vysokých škôl a univerzít, s ktorými budú "objavovať" angličtinu a navštívia spolu blízku prírodu v okolí Bardejova a Bardejovských kúpeľov. Pripravený program ponúka množstvo priestoru pre poznávanie našich kultúr cez rôzne tematické diskusie a voľno časové aktivity. Získané kontakty a priateľstvá môžu študenti v budúcnosti využiť aj v rámci zahraničných študijných či súkromných ciest.

Na "Discovery Project-e" je vítaný každý študent vysokej školy či univerzity, ako aj budúci vysokoškoláci, terajší študenti stredných škôl a gymnázií od 16. rokov*, bez ohľadu na úroveň angličtiny. Vítaní sú aj absolventi.

Stretneme sa od 10. do 16. júla 2016, pri Mníchovskom potoku na Floriho chate Kamarát v tesnej blízkosti Bardejova. 

Cena 90 EUR** 

**Cena zahŕňa celodennú stravu, ubytovanie, a učebné pomôcky. Všetky ceny sú dotované. Ak z rodinných dôvodov nemôžeš túto sumu uhradiť a rád by si sa projektu zúčastnil, napíš nám alebo zavolaj (mobil: 0948 230 930) a budeme sa ti snažiť pomôcť.

*Podrobné informácie o projekte a pobyte

Svoje prihlášky zasielajte do pondelka 4. júla 2016. Po tomto termíne okrem zaslania prihlášky zavolajte na číslo 0948 230 930. Tešíme sa na Vás.

Záväzná prihláška